BAKIŞ KİMYA SANAYİ VE TİCARET LTD
0212 671 65 21 - 0212 671 65 22
info@bakiskimya.com.tr

ÇİNKO ANOT

Deniz içerisinde ve tuzlu su içerisinde bulunan her türlü metal yapının katodik korumasında ve kaplama sektöründe kullanılır. Uygulama alanları arasında başta çinko kaplama

ve galvaniz sektörü olmak üzere iskele ayakları, gemiler, deniz içi  boru hatları, hampetrol tanklarının ve deniz suyu taşıma boru hatlarının iç yüzeyleri,  tuzlu su içerisinde bulunan bütün metal yapıların  katodik koruması sayılabilir. Ayrıca çinko anotlar, toprak içerisindeki yapılarda deşarj anotu ve referans elektrodu olarak kullanılır.  % 99,995 saflıkta Çinko külçeden imal edilmektedir.  Çinko anotlar, TS 5141 ve TS 9234 Standartlarında belirtilen kimyasal ve elektro kimyasal özelliklerine uygun olarak veya uygulama alanlarına göre özel şartnamelere uygun  olarak imal edilirler.

Bakış Kimya olarak en yüksek kalitede ürünü en avantajlı fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmak en önemli politikamızdır.

Fiyat Bilgisi

Ürün Fiyatları ve Güncel fiyat Bilgisi Almak için Aşağıdaki Formu Doldurarak ya da İletişim Bölümünden Firmamızla İletişime Geçebilirsiniz.